Haber

Vatan Partisi seçime girecek mi? Vatan Partisi milletvekili seçimlerine girecek mi?

Son 45 günde gördüklerini 45 yılda görmediğini ifade eden İnce, “Adaylığımdan çekiliyorum. Bunu ülkem için yapıyorum. Türkiye’ye üçüncü bir seçenek sundum. Bu kanalda başarılı olamadık. Mazeret yok.” Peki Vatan Partisi seçime girecek mi? Vatan Partisi milletvekili seçimlerine girecek mi?

ÜLKE PARTİSİ SEÇİME KATILACAK MI?

Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıklayan Muharrem İnce, şöyle devam etti: “Bir yanda FETÖ’cüler bir yanda PKK’lılar saldırıyor. 45 gündür her gün bir iftira daha… Pazar günü sandık başına gideceğiz. Vatan Partisi Türkiye’nin geleceği için önemlidir mecliste olması lazım HDP var CHP listelerinde 77 Mübarek DEVA üyesi var AK Parti var Atatürkçüler Meclis’te azınlıkta kalacak Türkiye’nin Sigorta Vatan Partisi’dir.Meclis’te olması lazım.Kim saldırırsa istediği kadar montaj kaseti,montaj fişi yapsın,Vatan’ Her konuttan bir oy istiyorum.

“ADAYLIKTAN ÇEKİLİYORUM”

İftira atanlara, ‘saraydan para aldı, görevini yapıyor, çekilemez’ diyenlere, bu alçaklığı yapanlara sesleniyorum. Ben bu kumpaslardan, montajlardan, geçersiz fişlerden korkmuyorum. 45 gündür direniyorum. Adaylığımı geri çekiyorum. Bunu ülkem için yapıyorum. Türkiye’ye üçüncü bir seçenek sundum. Ne millet dedim ne millet tek yol vatandır. Atatürk’ün yolu dedim. Bir kanal açmaya çalıştım. Bu kanalda başarısız olduk. Bahane olmasın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu