Haber

Başkan Çiftçi, Çayırovalı’nın şampiyonlarını ağırladı

KOCAELİ (İGFA) –Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan sporcuları başarılarından dolayı tebrik etti.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirten Çiftçi; “Siz bizim geleceğimizsiniz. Çayırova olarak futbol, ​​basketbol ve diğer branşlarda güzel sonuçlar alıyoruz. Kocaeli’yi Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmekten ve bu şampiyonaya Çayırova olarak katılmaktan büyük mutluluk duyduk. Başarılarınızın devamını dilerim” dedi. Gruplarının son durumu hakkında Lider Çiftçi’ye bilgi veren kulüp yetkilileri, desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazanan ÇESK U16 futbol takımı, iki lig ve bir play-off aşamasını geçerek Türkiye Şampiyonası’na adını yazdırdı.

Çayırova’yı kızlar futsal yıldız branşında temsil edecek olan Mustafa Necati Ortaokulu şampiyonluk yolunda küme etabını lider tamamladı. Play-off etaplarında rakiplerini birer birer eleyen futsal grubu il şampiyonu olurken, Kocaeli ve Çayırova’yı Türkiye Şampiyonası’nda temsil eden tek takım oldu.

Kız futsal yıldız takımı, 2 Mayıs’ta şampiyonanın yapılacağı Karabük’e taşınacak. Yıldızlar Kızlar Futsal Türkiye Şampiyonası maçları 3-5 Mayıs ortasında oynanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu